Demirhan Dekorasyon Ankara | Hayatı Yeniden Tasarlayın

HakkımızdaAnasayfa

Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hizmet Anlayışımız

 

Boya ve Badana hizmetlerini kaliteli işçilikle birleştirerek hizmet standartlarımızı en üst seviyeye çıkardık. Boyama işlerinizde memnuniyet garantisiyle sizlere en iyi  hizmeti vermekteyiz . Ev boyama , ofis boyama  ve iş yeri boyama konusunda sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. Uygun boyama fiyatları ile kaliteli işçiliği birleştirdik.

 

Boya, badana  işleri yorucudur. Empati kuruyoruz,  bu yüzden boyama sürecinin sizleri bunaltacağının farkındayız. Çalışma biçimimiz hassasiyet üzerine kurulu olup , malzemeli ve malzemesiz boya işlerinizi öncelikle ivedi şekilde yapıyoruz.

Boyacı ve badanacı piyasada çok fazla bulunuyor . Bu işte önemli olan, mesleki yeterliliktir ve işin hakkını verebilmektir. Boyacı ve badanacılarımızkendini kanıtlamış olup, mesleki yeterliliğe sahiptirler. Bunun yanında  usta boyacı , usta badanacı vasfına ulaşmış kişilerdir.

Boya ve badana işlerinde sabır önemli bir unsurdur. Ayrıca titizlik bu işin profesyonel yanını yansıtır. Saten alçının pürüzsüzlüğünden , köşe kestirmelerin güzelliğine , ruloyla duvarların taranmasına kadar her süreçte ustalarımız titiz davranır. İşlerinde temizliğe önem gösterirler.

Boya işlerimizde seçilen boyalar piyasada ki ucuz boyalar değil, Dyo,Marshall, Filli Boya, Polisan  gibi piyasaya hakim kaliteli boyalardır. Yine aynı şekilde kullanılan rulo , fırça , zımpara , bant gibi yardımcı boya ekipmanları da kalitelidir.

Evlerinizin dairelerinizin ofislerinizin ve işyerlerinizin boyanmasını mı istiyorsunuz ? 0312 419 76 77'i arayın ayrıntılı bilgi verelim. Boya fiyatları, bütçeniz belirtilmek suretiyle de değerlendirilebilir.