Demirhan Dekorasyon Ankara | Hayatı Yeniden Tasarlayın

Sıhhi Tesisat Ankara Batıkent | Ürünlere Dön »Anasayfa


 

Sıhhi Tesisat Ankara Batıkent


Açıklama:

Peteklerimiz de birçok sorunun çözümü olan tesisat temizleme tahmin ettiğinizden çok daha yararlıdır.


Detayları:

Sıhhi Tesisat Ankara Batıkent

 

SIHHİ TESİSAT ANKARA BATIKENT

Peteklerimiz de birçok sorunun çözümü olan tesisat temizleme tahmin ettiğinizden çok daha yararlıdır. Petek kullanımı ülkemiz de her kış ayında artmaktadır. Hem ekonomik kullanımı ile hayatımız da birçok kolaylığı getiren petek sistemi doğru ve gereken müdahaleler ile en iyi sonucun alınmasını sağlar. Peki peteklerimiz de ne zaman ekonomik anlamda sıkıntılar yaşamaya başlarız?
 
Aslında bu problemin ilk olarak baş gösterdiği zamanlar kombinin haddinden fazla ses çıkartarak devir daim yapmaya başlamasıyla anlamak zor değildir. Gürültünün oluşmasına neden olan faktör radyatör kısımların da oluşan tıkanmadır. Peteklerin içerisin de üreyerek zamanla çoğalan bakteriler suyun geçtiği noktalar da kendi artıklarını bırakarak bu noktalar da üremenin hızlanması ve bu sayede boru ve radyatör gibi kısımların tıkanarak suyun hızlı geçişini aksatırlar.
Kombi sağlığı için son derece zararlı olan bu durum kombi sürekli yüksek bir ayarda çalışmasını sağlayarak her ay ödemek zorunda kaldığınız faturalar ile sıkıntı içerisine girersiniz. Bu da artık ekonomik olarak tercih ettiğiniz sitemin yavaş yavaş bozulmaya başladığını gösterir. Bu hasarın önlenmesi ve peteklerin içerisin de biriken pisliklerin temizlenmesi tesisat temizleme işlemi meşakkatsiz bir şekilde yapılır.
 
Peteklerimiz de yaşamız olduğumuz bazı sorunların bu tarz bir sorundan mı yoksa tamemn döşemeden mi kaynaklı olduğunu bilmek bizim için daha yararlı olacaktır. Özellikle bu yanlışın en sık yapıldığı problemlerden biri ısınma da yaşamış olduğumuz sıkıntılardır. Bir türlü tam olarak ısınmayı sağlayamadığımız evimiz de eğer peteklerinizi temizlettiniz, kombi filtrelerinin bakımı yaptırıp uygulanabilecek her işlemi sağladığınız halde hala ısınamıyorsanız o zaman kombinizin her noktaya dengeli bir şekilde yayacağı sıcaklığı etkilemeyecek şekilde döşetmediğiniz anlamına gelir.
 
Bununla birlikte evinizin büyüklüğüne küçük kalan petekler de ısınmanın tam olarak uygulanmasını engeller ve evin soğuk olması kombinin sürekli ayarını yükseltmesine neden olur. Aslında bütün iş döşettikten sonra değil döşetirken başlamaktadır. İyi bir tesisatçının yönlendirmesi ile doğru açılar da evinize döşettiğiniz petekler de yaptıracağınız basit ve gerekli bir tesisat temizliği ile kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Yapılan temizliğin etkili olabilmesi için doğru eller ile yapılması çok önemlidir.
 
En iyi hizmeti sizi hiç zahmete sokmadan evinize kadar getiren Sıhhi Tesisat Ankara Batıkent ustaları sayesinde çok rahat bir biçimde yaptırabileceğiniz işlemler size hiç uzak değil. Hem işinin en iyisi olan ustalarımızın hem de özel üretim petek temizleme cihazları ile yaptığımız her temizliğin faydaları %100 lük bir noktaya ulaşmaktadır.
 
 

SIHHİ TESİSAT ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe

 

SIHHİ TESİSAT ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.

 

 

SIHHİ TESİSAT ANKARA YENİMAHALLE'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Atatürk Orman Çiftliği, Akın, İstasyon, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yaşamkent, Konutkent, Yükseltepe.

 

SIHHİ TESİSAT FİYATLARI ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,

 

SIHHİ TESİSAT ANKARA ALTINDAĞ'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Altındağ, Anafartalar, Aydınlıkevler, Hasköy, Hisar, İskitler, Opera, Önder Mahallesi, Peçenek, Samanpazarı, Siteler, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yeşilöz, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Dışkapı