Demirhan Dekorasyon Ankara | Hayatı Yeniden Tasarlayın

Boya Badana Ankara Dikmen 0312-4197677 | Ürünlere Dön »Anasayfa


 

Boya Badana Ankara Dikmen 0312-4197677


Açıklama:

Değişen zaman ve dönüşen piyasa şartları biz boyacı firmalarınıda harekete geçirerek sizlere en uygun fiyat ve kısa süreli iş teslim avantajları sağlama adına bazı değişikliğe gittik.


Detayları:

Boya Badana Ankara Dikmen

 

BOYA BADANA ANKARA DİKMEN

Boyacı fiyatları öyle sanıldığının aksine servet ödemedende yapılabileceği gibi kalitede de hiç fark ödemeden işlerinizi sorunsuz yapablliriz. Boyacı fiyatları genellikle 250 TL ile 1250 TL arasında değişmektedir. Boyacı fiyatlarının değişkenlik göstermesinin nedeni
 
1. Evin boyutu yani m2 si,
2. Kullanılacak malzeme, 
3. İşin süresi. 
 

1.EVİN BOYUTU:

 
Her evin kendine has birl m2'si vardır. Bu m2 ler değişkenlik gösterdiğinden dogal olarak evde kullanılacak malzemede azalıp çoğalabilmektedir. Evln kaç odası var, kaç salonu, wc, banyo ve arayerler hesaplanıp ona göre doğru ve ucuz fiyat verebilmemiz açısından bilmek gerekli. Bunun için arkadaşlar ücretsiz keşif yaparak evinizin boya masrafları ve genel toplam maliyetini çikarırız.. 
 

2.KULLANILACAK MALZEME:

 
Evinlzde kullanılacak malzeme ustalarımız tarafından belirlenmesi lazım çünkü; her evin kendine has özellikleri vardır. Mesela evin yaşı evde kullanılacak malzemede değişkenlik göstermesine neden olacaktır. Ev eğer eski bir binada ise doğal olarak duvarlarda aşınma sözkonusu olacaktır. Evinize alçı yapmak gerekecektir. 
 

3. İŞİN SÜRESİ:

 
Boyacı fiyatları normal şartlarda işin süresine göre değişmez. Ancak öyle zaman oluyor ki bizi iki günlük iş diye kandıran duvarlar boya sonrasında veya esnasında dökülebilmekte ve ayrıca iş çıkarabilmektedir. Bu sebeple işin süresi boyacı  fiyatlarını değiştirebilmektedir.
 

BOYACI

 
 Boyacı arayanlar için çok güzel teklifimiz var. Ücretsiz keşif için bizi hemen ararsanız size özel fiyat garantisini sunacağız. Biliyoruz ki fiyatlar çok uçuk rakamlara varmaktadır bizde bu durumun farkında olarak size yardımcı olmak adına elimizden geleni yapacağız.
 
Günümüz teknolojisi ne kadar gelişse de eski usül ile yapılan boyalar hala geçerliliğini korumaktadır. Değişen zaman ve dönüşen piyasa şartları biz boyacı firmalarınıda harekete geçirerek sizlere en uygun fiyat ve kısa süreli iş teslim avantajları sağlama adına bazı değişikliğe gittik.
 
 Bu değişikliklerden ilki uzman kadro ile çalışmak oldu. Uzman kadro anlayışını kendimize bir ilke edindik. İkincisi ise boyacı anlayışını değiştirerek eğitim seviyesine göre boyacı alımına başladık. Eğitim elbetteki her alanda önemlidir. Ancak bizde biraz daha önem kazanmaktadır. Çünkü müşterilerimize iş dışında muhattaplıklarda sözkonusudur. Bu durumun farkında olarak hem okul derecesi yüksek hemde işinin uzmanları ile çalışarak sizlere daha iyi hizmet vereceğimizi düşünüyoruz.
 
 
Çankaya ve Ankara'da hizmet verdiğimiz bölgeler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Dikmen Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Ankara Maltepe, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ankara Atapark, Keçiören Ufuktepe, Çayyolu Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Toki Turkuaz, Ankara Sincan, Şentepe Yenimahalle, Yükseltepe, Ayvalı Keçiören, İncirli, Etlik Ankara, Keçiören Bağlum, Sanatoryum Keçiören, Natoyolu mamak, Abidinpaşa ankara, Cebeci, Dikimevi, Saime Kadın, Hasköy ankara, Pursaklar ankara, pursaklar saray, mecidiye keçiören, pınarbaşı mahallesi, keklikpınarı dikmen, Demetevler ankara, Batıkent Ankara, çakırlar batıkent, Eryaman Ankara, Ergazi ankara, şaşmaz ankara, İvedik organize sanayi, ostim, Keçiören Basınevleri, Danişment keçiören, Mamak Akdere, Keçiören Aktepe, Kızlarpınarı Keçiören, Dutluk keçiören, şose keçiören, iskitler ankara, ulus ankara, kızılay ankara, samanpazaı ankara, kurtuluş ankara, zerdalitepe mamak, yeşilbayır mamak, bogaziçi mamak ankara, kayaş ankara, mamak hüseyingazi, mamak karapürçek, altındağ ankara, siteler ankara, bülbülderesi esat çankaya, gaziosmanpaşa çankaya, ulus rüzgarlı, dışkapı ankara, aydınlıkevler ankara, keçiören esertepe, piyangotepe keçiören,