Demirhan Dekorasyon Ankara | Hayatı Yeniden Tasarlayın

Boyacı Ankara Çankaya 0312-4197677 | Ürünlere Dön »Anasayfa


 

Boyacı Ankara Çankaya 0312-4197677


Açıklama:

Boyacı Ankara Çankaya firmamızın boyacı fiyatları çok uygun olup verdiği hizmet üst düzeydir.


Detayları:

Boyacı Ankara Çankaya

 

BOYACI ANKARA ÇANKAYA

Boya Badana;

Bir mekanı canlı, parlak ve dikkat çekici renklerle dekore etmek istediğinizi düşünün. Genelde bu tip renkler odanın görünen hacmini daraltıcı bir etki yapar. Kırmızı, pembe, turuncu ve sarı istediğiniz vurguyu verir. Bu renklerden hareketli ortamlarda en iyi sonuçlar alınır. Mutfağınızı veya bir kısmını bu şekilde dekore edebilirsiniz. Canlı ve parlak renklerin iyi duracağı diğer mekanlar, çocukların oyun odası veya yemek odası olabilir. Diğer taraftan, daha sakin ve yumuşak bir atmosfer de arıyor olabilirsiniz. Yeşil, mor ve mavi bu tip bir etki yaratacaktır. Bu renkleri yatak odanızda veya çalışma odanızda da kullanabilirsiniz. Bu renkler, genişleyici ve açıklık hissi veren bir etki kazandırır.

Dış Cephe Boyama;

Dış cephe binalar için çok önemlidir. Dış cephesi sağlam olan binaların ömrü de uzun olur içinde yaşayanlarda bir o kadar sağlıklı olur. Çünkü kış aylarında izolasyonu ve dış cephe yüzeyi iyi olmayan bina içeri soğuk alacak, sizin veya ailenizdeki kişilerin hasta olmasına neden olabilmektedir.
Yine soğuğun haricinde sıvı ve rutubet alan binanız evinizde kullanılmış olduğunuz eşya ve mobilyaların ömürlerinin yitirmesine ve yıpranmasına sebep olacaktır. Bu yüzden evlerin dış cephe yüzeyleri ihmale gelmez dikkat edilmesi gereken bir konudur.
 
Bölme Duvar Boyama;
 
Bölme duvar genellikle ofislerde özel bir çalışma alanı oluşturmak için kullanılır. Bu sistemlerin adı bölme duvar olarak adlandırılır. Bölme duvar demontable bölme duvar derzli bölme duvar gibi çeşitleri bulunmaktadır.Bölme duvar çalışma alanlarını kısmen kapalı olması ve onların bitişik ayrı çalışma alanları gerektiğinde, bölme duvar, mükemmel bir yol sağlar. Bölme duvar sistemleri, yüksekliği beş ya da altı metre eni ve boyu ayarlanabilir bölme duvar eni ve boyu müşteri isteğine göre değişmektedir. Bölme duvar çalışma alanı sağlayabilir bölme duvar bölücü panel olarak kullanabilir ve ofis içinde verimliliği üst seviyeye çıkartabilirsiniz.Bölme duvar ister camlı bölme duvar olarak kullanabilir isterseniz kapalı dolu bölme duvar şeklinde kullanabilirsiniz. Bölme duvar sizlere en iyi bölme duvar görünümünü kazandırır. Bölme duvar özellikle müşterinin özel ihtiyaçlarına göre belirlenir bölme duvar diğer cam bölme duvar veya alçıpan bölme duvar ürünlerine nazeren daha kullanışlı bir üründür. Bölme duvar nedir bölme duvar nasıl kullanılır bölme duvar ustası gibi sorularla çok karşılaşmaktayız aslında bölme duvar alçıpan bölme duvar veya cam bölme duvar karşı geliştirilmiş sade bir üründür.Bölme duvar görsel açıdan mükemmeldir. Alçıpan bölme duvar toz kir bırakırken demontable bölme duvar kesinlikle kir iz bırakmaz. Bölme duvar, istenirse kısa bölme duvar veya tavana kadar bölme duvar olarak kullanılır. Bölme duvar sistemi hareketli bölme duvar sistemleri bulunmaktadır. Bölme duvar şirketin daha büyük bir alana taşımak zorunda kalmadan genişletmek için harika bir yoldur.bölme duvar konferans salonları oteller okullar ticari ofisler gibi her yerde kullanıma açıktır. Bölme duvar hızlı ve kolay montaj yapıldığından fazla uzun zaman almaz. Bölme duvar ayrıca iyi bir ses ve ısı kontrol edici özelliklere sahiptir.bölme duvar profillerinin içerisine konulabilen izocam ve taşyünü bölme duvar daha gösterişli bir hale sokar. Bölme duvar ülkemizde hızla popüler hale gelmektir.
 
Alçıpan;
 
Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü özel karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.
 
Kartonpiyer Kemer;
 
Yapılarda duvar ile tavanın buluştuğu noktaya uygulanan kartonpiyer mekanın havasına ayrı bir zenginlik katar. İp parçacıkları ve alçının karışımı ile elde edilen kartonpiyer plastik ve çelik enjekiyon kalıplara dökülerek imal edilmektedir. Özellikle boyanabilir olması ve bütünlüğünü uzun seneler yıpranmadan muhafaza edebilmesi ürünün kullanımını çok yaygın kılmıştır. Nemli ortamlarda banyo mutfak gibi alanlarda kullanımı pek tavsiye edilmez nedeni ise alçının nemi buharı çekerek genleşmesidir. Genleşen alçı yani kartonpiyer yerinden düşer. Son yıllarda banyo ve mutfaklarda plastik strafor kartonpiyerler kullanmaktadır. Strafor kartonpiyerler ilk bakıldığında gerçeğinden ayırt edilmesi güçtür nedeni ise boyanabilir özelliğinin olması gerçeğiyle ayırt edilmesinin zorlaştırmada en büyük etkendir. Strafor kartonpiyerler (hazır kartonpiyer) bütün yapı marketlerde satılmaktadır. Çok kolay alıp kendi evinizde uygulayabilirsiniz dikkat edimesi gereken husus köşeleri iyi ayarlamaktadır. Evlerimizde kullanılan kartonpiyerlerin mutlaka 2 senede bir boya yapılmalıdır, çünkü özellikle sigara içilen evlerde sigara dumanı sararmasını sağlamaktadır. Bakımı oldukça basittir. Plastik boya ile isteğe göre 1 kat veya 2 kat boya sürülebilir. Zengin çeşidi sayesiyle her ortama her türlü stile ihtiyac verecek modelleri mevcuttur. Kısacası dekarasyon dünyasının vazgeçilmez bir ürünüdür.
 
Asma Tavan;
 
Asma Tavan akustik, hijyen, ısı izolasyonu, yangın ve nem dayanımı konusunda değişik ölçülerdeki teknik ihtiyaçları, en ekonomik şekilde ve sınırsız yüzey seçeneği ile sağlayabilmesi sayesinde, kullanıcılarına optimum çözümü sunar
• Montajı, sökülmesi ve temizlenmesi kolay ve hızlı olan taşyünü ürünler aynı zamanda aydınlatmanın en iyi şekilde yapılmasını sağlayarak enerji tasarrufu yaratır
• Doğru ürünün seçilebilmesi için binanın kullanım amacı, teknik ihtiyaçları ve estetik bütünlük konuları netleşmeli, plakaların teknik ve yüzey özellikleri incelenerek kullanılacak ürün belirlenmelidir
• İstenmeyen görüntüleri gizler (Sıhhi tesisat, havalandırma kanalları, elektrik tesisatı v.s.)
• Anti statiktir, mikrop barındırmaz
 
 

Çankaya ve Ankara'da hizmet verdiğimiz bölgeler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Dikmen Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Ankara Maltepe, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ankara Atapark, Keçiören Ufuktepe, Çayyolu Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Toki Turkuaz, Ankara Sincan, Şentepe Yenimahalle, Yükseltepe, Ayvalı Keçiören, İncirli, Etlik Ankara, Keçiören Bağlum, Sanatoryum Keçiören, Natoyolu mamak, Abidinpaşa ankara, Cebeci, Dikimevi, Saime Kadın, Hasköy ankara, Pursaklar ankara, pursaklar saray, mecidiye keçiören, pınarbaşı mahallesi, keklikpınarı dikmen, Demetevler ankara, Batıkent Ankara, çakırlar batıkent, Eryaman Ankara, Ergazi ankara, şaşmaz ankara, İvedik organize sanayi, ostim, Keçiören Basınevleri, Danişment keçiören, Mamak Akdere, Keçiören Aktepe, Kızlarpınarı Keçiören, Dutluk keçiören, şose keçiören, iskitler ankara, ulus ankara, kızılay ankara, samanpazaı ankara, kurtuluş ankara, zerdalitepe mamak, yeşilbayır mamak, bogaziçi mamak ankara, kayaş ankara, mamak hüseyingazi, mamak karapürçek, altındağ ankara, siteler ankara, bülbülderesi esat çankaya, gaziosmanpaşa çankaya, ulus rüzgarlı, dışkapı ankara, aydınlıkevler ankara, keçiören esertepe, piyangotepe keçiören,