Demirhan Dekorasyon Ankara | Hayatı Yeniden Tasarlayın

Laminat Parke Ustası Ankara 0312-4197677 | Ürünlere Dön »Anasayfa


 

Laminat Parke Ustası Ankara 0312-4197677


Açıklama:

Laminat Parke Fiyatları mız çok uygun olup verdiğimiz hizmet üst düzeydir.


Detayları:

Laminat Parke Ustası Ankara

 

LAMİNAT PARKE USTASI ANKARA

Parke seçerken öncelikle kullanacağız yer çok önemli. Laminat parke firmaları laminat parke sınıfını iki haneli rakamla belirtirler. Bu rakam büyüdükçe kalite o derecede artar. Laminat parke (genellikle) 21. sınıftan başlar 33. sınıfa kadar gider.Tavsiyem; Uygulamalarda daha çok ev ve konutlar için 31. Sınıf laminat parke, iş yerleri için de 32. Sınıf laminat parke kullanılır. Aslında bu kategorilerden 21-23 arası yaşam alanları için ve 31-33 arası ise ticari alanlar için oluşturulmuştur.
       Laminat parke alırken sınıfına dikkat edeceksiniz. Aklınıza şu soru gelebilir; “Sadece bu sınıflara dikkat edip laminat parke almam tek başına yeterlimidir?” Hayır, yeterli değildir.
Müşteriler kendi aralarında en çok laminat parke ürününün menşeinden yani, imalatının yapıldığı ülkeyle övünürler. Bu yanlış kanıya genellikle laminat parke satış mağazaları sebep olmaktadır. Her mağaza kendi sattığı laminat parkenin, imalatının yapıldığı ülkeyi, en iyisi diyerek anlatır ve satar. Bizim yapmamız gereken yerliyse, yerli laminat parkenin iyisini almak. İthalse, ithal laminat parkenin iyisini almaktır. Her ülkenin, hatta her laminat parke fabrikasının, değişik kalitelerde, hedef müşteri grubuna uygun fiyatlarda birkaç çeşit ürün yelpazesi vardır. Ekonomik, normal ve lüks laminat parke ürünleri gibi. Sanıldığı gibi laminat parkede en iyi olan şu ülkedir diyemiyoruz. Laminat parke hangi ülkede üretilirse üretilsin, önemli olan ürünün kalitesidir.
Laminat parkenizi satın alırken, kilit sistemi hakkında da laminat parke bayiinizden bilgi alın. Kilit sistemleri de önemlidir. Zayıf kilitli laminat parkeler de daha çabuk laminat parke panelleri, açma ve aralama yapacaktır. İyi bir kilit sistemine sahip laminat parkeyi tanımanız mümkün değildir. Satıcınızın ya da ustanızın tavsiyelerine uymaktan başka çareniz yok.
Alacağınız laminat parke “tımberland” yüzey olmalıdır. Tımberland yüzeyi şöyle tarif edebiliriz. Laminat parke üzerinde yürürken, eğer parkenizin yüzeyi pürüzsüz ise kaymanıza neden olacaktır. Bu soruna laminat parke fabrikaları, diş kabartmalı yüzeylere sahip, laminat parke ürünleri geliştirerek çözüm bulmuşlardır. Günümüzde tüm laminat parke fabrikaları, tımberland yüzey laminat parke imalatı yapmaktadır. Laminat parke fabrika markaları aralarında tımberland yüzeylerinde, kalite farkları vardır. Kalite farklarını, tırnaklarınızı parke yüzeyine sürterek daha iyi görebilirsiniz.
Sizlere renk ve desen konusunda tavsiyem, ürün desen çeşitlerini incelerken gözünüze hoş gelen parkeyi satın alın. Tabi bunu yaparken evinizde yada iş yerinizde döşeme yapacağınız yerdeki eşyalarınızın rengini de dikkate alın.
Laminat parke alırken en fazla dikkat etmeniz gereken, alacağınız laminat parkenin sağlığınıza zarar vermemesidir. Laminat parkenin sağlığa uygun olup, olmamasını Dünya Sağlık Örgütü, gerekli standartları belirleyerek düzenlemiştir.
 
İşte yukarıda gördüğünüz tüm özellikleri Laminat Parke Ustası Ankara firmamızda çok uygun laminat parke fiyatları yla bulabileceksiniz.
 
Çankaya ve Ankara'da hizmet verdiğimiz bölgeler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Dikmen Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Ankara Maltepe, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ankara Atapark, Keçiören Ufuktepe, Çayyolu Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Toki Turkuaz, Ankara Sincan, Şentepe Yenimahalle, Yükseltepe, Ayvalı Keçiören, İncirli, Etlik Ankara, Keçiören Bağlum, Sanatoryum Keçiören, Natoyolu mamak, Abidinpaşa ankara, Cebeci, Dikimevi, Saime Kadın, Hasköy ankara, Pursaklar ankara, pursaklar saray, mecidiye keçiören, pınarbaşı mahallesi, keklikpınarı dikmen, Demetevler ankara, Batıkent Ankara, çakırlar batıkent, Eryaman Ankara, Ergazi ankara, şaşmaz ankara, İvedik organize sanayi, ostim, Keçiören Basınevleri, Danişment keçiören, Mamak Akdere, Keçiören Aktepe, Kızlarpınarı Keçiören, Dutluk keçiören, şose keçiören, iskitler ankara, ulus ankara, kızılay ankara, samanpazaı ankara, kurtuluş ankara, zerdalitepe mamak, yeşilbayır mamak, bogaziçi mamak ankara, kayaş ankara, mamak hüseyingazi, mamak karapürçek, altındağ ankara, siteler ankara, bülbülderesi esat çankaya, gaziosmanpaşa çankaya, ulus rüzgarlı, dışkapı ankara, aydınlıkevler ankara, keçiören esertepe, piyangotepe keçiören,